V tomto článku, by som Vám chcel poradiť ohľadne veľkosti obuvi. Ako si ju vybrať keď sa rozhodujete, medzi plastovou špicou alebo železnou špicou alebo bez spevnenej špice.  Z vlastnej skúsenosti viem, že ak si kupujem pracovnú obuv s plastovou alebo železnou špicou vždy si kupujem obuv o jedno číslo väčšiu. Keď sa pýtate prečo ? Tak je tu jeden jednoduchý dôvod. Obuv bez spevnenej špice veľkosť napr. 42 sedí  presne na nohu vo veľkosti  42, lenže ak si kúpite obuv s plastovou alebo železnou špicou musíte myslieť na to, že toto spevnenie je vkladané dovnútra topánky a tým pádom sa miesto pre nohu zmenší, niekedy až o jednu veľkosť.  Ak si hovoríte, že ale veď si kupujem  koženú obuv tak tá časom „povolí„ áno je to pravda, len si nemyslím, že vydržíte túto obuv nosiť až dovtedy kým sa roztiahne. Pracovná obuv je vyrábaná tak aby bola pevná a odolná. Jej roztiahnutie, trvá niekoľko týždňov možno až mesiacov.  A z vlastnej skúsenosti viem, že pracovať o obuvi ktorá Vás tlačí nie je dobrý nápad.

Tak toto je asi všetko čo sa týka tohto problému. Myslite na to, že nevadí ak sú Vám topánky o pol čísla väčšie, ale vadí ak sú o pol čísla menšie.

Ak sa Vám tento článok páči tak sme radi, ale ak máte k tomuto názoru výhrady. Neváhajte nás kontaktovať.  Sme vďačný za každú spätnú väzbu.

 

 

Kontakty

O nás

Kontakty

Pavol Čamek ml.

(kontaktovať Po - Pi: od 9:00 do 15:00)

tel: 0903 227 920

Mimo tejto doby kontaktovať na

email: najmonterky@gmail.com

 

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk